دربارهپیشگام مکاترونیک صنعت

 

شرکت مهندسی وفناوری پیشگام مکاترونیک صنعت با بهره‌گیری از متخصصین سطح بالای مهندسی و تجهیزات اجرایی و نظارتی نوین، در عرصه مدیریت، طراحی، نظارت و اجرای پروژه‌های  کاغذ سازی فعالیت می‌نماید. این شرکت از زمان شروع فعالیت‌های خود، به نقش و جایگاه والای نیروهای انسانی مجرب، متخصص و کارآمد وقوف کامل داشته و اهمیت ویژه‌ای را به آنان معطوف نموده است. در این راستا، متخصصین تحصیل کرده در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه‌های برتر کشور در شرکت مهندسی وفناوری پیشگام مکاترونیک صنعت مشغول به طراحی و اجرای پروژه‌های مختلف خمیر سازی و کاغذسازی می‌باشند.

ارائه خدمات صادقانه، رعایت استانداردهای مهندسی، پایبندی به اجرای دقیق پروژه ها طبق برنامه زمان‌بندی و با بهترین کیفیت، بهینه‌سازی طراحی‌ها و بکارگیری تجهیزات و مصالح به روز از جمله خطوط مشی این شرکت می‌باشد.

این شرکت با کوله باری از تجربه ی دیرین همکاران خود و تلفیق آن ها با دانش و تکنولوژی روز دنیا بر اساس پیشرفته ترین متد و رعایت  استاندارد های جهانی در امر مشاوره ، طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و راهبری تولید و تعمیر و نگهداری پروژه های صنعتی کارخانه های بازیافت کاغذ و مقوا تاسیس شده است.

 

درباه پیشگام مکاترونیک صنعت

اهدف مجموعه

ما میتوانیم سهم زیادی درانجام و راهبری محصولات صنعتی و بازیافت کاغذ و مقوا در میهن خود داشته باشیم

 

پیشرفت مداوم

استاندارد بین المللی

قیمت مناسب

متخصص و متعهد

 

شرکت مهندسی وفناوری پیشگام مکاترونیک صنعت طراح، سازنده و تأمین كننده ماشین آلات، قطعات و تجهیزات مکانیکی و مجری محصولات صنعتی، در راستای حركت به سمت ارتقاء فرآیندهای سیستم مدیریت كیفیت، برآورده كردن الزامات و خواسته های مشتریان و جلب اعتماد ایشان، بهبود مستمر كیفیت و توسعه بازار، اهداف زیر را سرلوحه فعالیتهای خود قرار داده است.

مدیریت ارشد و پرسنل شرکت مهندسی وفناوری پیشگام مکاترونیک صنعت  متعهد می‎شوند كه تمامی تلاش خود را برای دستیابی به اهداف فوق بكار گیرند. ضمن اینكه اثربخشی موارد فوق در جلسات بازنگری مدیریت مورد بررسی و بازنگری قرار خواهد میگیرد.

تغییرات پرشتاب و روزافزون صنایع خمیر سازی و کاغذسازی و همچنین پیچیدگی های محصولات نوین این صنعت، شرکت های ایرانی را بر آن داشت تا توانمندی های خود را بهبود بخشیده و رویکرد های جدید و منظمی را با هدف اطمینان از اجرای موفق پروژه ها بکار گیرند.

در این میان، فضای رقابتی پروژه ها، ضرورت و اهمیت بکارگیری رویکردهای نوین در مدیریت، طراحی، ساخت، نصب، پیش راه اندازی و راه اندازی در پروژه های کاغذ سازی  را بیش از پیش نمایان و اجتناب‌ناپذیر می ساخت. بنابراین شرکت مهندسی و فناوری پیشگام مکاترونیک صنعت جهت پیشبرد اهداف مشتریها و خود در نوآوری با استفاده از نیروهای توانمند داخلی و خارجی و شرکای تجاری خارجی خود توانسته تا حد امکان با استفاده از منابع داخلی در کمک به مشتریان خود در جهت همگام شدن با رشد سریع این صنعت و بهبود  توانمندی های مشتریان موفق عمل نماید.

با درک این ضروریات و با هدف مدیریت و اجرای عملیات راه اندازی، استارت‌آپ، تعمیر و نگهداری و آموزش نیروهای متخصص مورد نیاز صنایع کاغذسازی و خمیر سازی ، شرکت مهندسی و فناوری پیشگام مکاترونیک صنعت تأسیس شده است.

 
 • افزایش سطح رضایت و وفاداری مشتریان در تمام واحدها
 • ساخت ماشین آلات صنعتی و تامین تجهیزات صنعتی در بخش تولید کاغذ و مقوای بازیافتی
 • مشاوره، طراحی، ساخت، نصب، راه اندازی و بهره برداری از تصفیه خانه های صنعتی کاغذ سازی
 • مشاوره ،طراحی ، ساخت و نصب سیستمهای بهینه سازی انرژی و آب در کارخانجات در حال تولید
 • مشاوره ،طراحی ساخت و اصلاح کارخانجات کاغذ ساز
 • تعمیر و نگهداشت ( PM)، اسقرار سیستم کنترل نیروی انسانی خط تولید، آموزش نفرات و پشتیبانی فنی و علمی
 • بازرگانی داخلی انواع کاغذ های وایت تاپ ، فلوتینگ ، تست لاینر ، کرافت و ساده ایرانی
 • بازرگانی خارجی انواع رنگهای کاغذ سازی، نشاسته و مواد افزودنی درکاغذ سازی بر اساس در خواست مشتری
 • فعالیت در جهت دستیابی به بازارهای جدید به ویژه در حوزه صنایع سلولزی
 • توسعه بازار در بخش خدمات مهندسی و مشاوره
 • توسعه فعالیت های بازرگانی به خصوص در بخش خارجی
 • برنامه ریزی جهت استفاده حداکثری از امکانات موجود و توسعه امکانات سخت افزاری
 • توسعه زنجیر تأمین کنندگان همراه با ارزیابی مستمر و ارتقاء سطح کیفی آن ها